Boska Фондюшниця з Делфтського порцеляни, купити з доставкою по Києву. Фондющниця для готування фондю від голландської компанії Боска.
Boska Фондюшниця з Делфтського порцеляни, купити з доставкою по Києву. Фондющниця для готування фондю від голландської компанії Боска. Boska Фондюшниця з Делфтського порцеляни, купити з доставкою по Києву. Фондющниця для готування фондю від голландської компанії Боска. Boska Фондюшниця з Делфтського порцеляни, купити з доставкою по Києву. Фондющниця для готування фондю від голландської компанії Боска.

Країна виробник:

Голландія

Використання:

Для молодих сирів

Вага:

1,28 кг

Розміри:

6,5 см х 6,5 см х 6,1 см

Холодильник:

Так

Посудомийна машина:

Так

Boska Фондюшниця з Делфтського порцеляни, купити з доставкою по Києву. Фондющниця для готування фондю від голландської компанії Боска.

Код: 853538
950.00 грн/1 шт
Шт:
Мінімальна вага замовлення 150 г

Фондюшница з делфтської порцеляни являє собою невеликий горщик на ніжках. Ємність фондюшниці - 400 міліграм, підігрівається на свічці та використовується в приготуванні як традиційного сирного фондю, так і солодкого-шоколадного.

  • Складові частини: горщик, дерев'яна підставка, 4 вилки з дерев'яною ручкою, свічка та свічник.
  • Матеріал: кераміка, дуб, нержавіюча сталь.
  • Рекомендації по використанню: приготуйте для фондю відварну картоплю та наріжте кільцями багет. Розігрійте сир у фондющніці до плавленого стану, для цього підійде мікрохвильова піч, після, поставте фондюшницю на підставку та запаліть свічку, почекайте 10-15 хвилин та подавайте до столу.
  • Рекомендації по догляду: досить вологої ганчірки та теплої води або покласти в посудомийну машину.

Фондюшница з Делфтського порцеляни це відмінний спосіб приготувати національне Швейцарське блюдо у себе вдома та здивувати будь-якого кухонного скептика. Купуйте та користуйтеся із задоволенням.