Козячий сир Бункерний

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

Витриманий

Козячий сир Бункерний

Код: 139866
109.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Любителі козячого сиру по достоїнству оцінять бункерний козячий. Він має абсолютно незабутні відтінки смаків: ніжний кремовий смак, гостроватий, з відтінком сіна. Його виробник використовує сичуг тільки мікробіологічного походження. Сир підходить для вегетаріанців.

Сир можна подавати до столу нарізаним кубиками, або як сири з пліснявою - цілим шматком. Чудово поєднується з повнотілими білими винами - Піно Грі, Шардоне і легкими червоними - Мерло, Піно Нуар. Рекомендується на сирній тарілці подавати з медом, кисло-солодкими легкими джемами, солодкими фруктами і свіжими горішками.

Бункерний козячий сир - це, мабуть, самий незвичайний козячий сир з Голландії. Він має такий же чудовий смак, як і особливо гарний - з гострими краями, тисненням зверху і збоку, голова кольору кави з молоком, великий розмір, 16 кг замість звичайних 12, а найголовніше - зберігається в підземних бункерах 25 тижнів. Сир бункерний почав свою історію не так давно - в 2011 році, але став знаменитістю в Голландії. Витримується він в бункерах - під товстим шаром бетону і землею, на якій ростуть дерева, навіть створюється особливий мікроклімат, що ідеально підходить для дозрівання сиру. Творець цієї продукції Ян-Петер Ніенхейс знайшов ідеальні умови, і рецепт для підтримки стабільної навколишнього середовища для сиру, який до смаку і якості гарантовано високий. Бренд Twente виробляє тільки 2 сиру: бункерний коров'ячий і козячий!