Сир Бімстер Х.О.

Країна виробник:

Голандія

Вид:

Твердий

Молоко:

Коров'яче

Тип сиру:

Екстра витриманий

Сир Бімстер Х.О.

Код: 000890
109.90 грн 98.10 грн /100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Смак солодко-солоний, з горіхово-шоколадним смаком, нотами віскі та смажених горіхів. Глибокі карамельні шоколадні нотки і освіжаючі рот хрусткі кристалики зроблять цей сир вашим фаворитом.

Подають зі смаженими горіхами кешью, а найкраще - з міксом солоних горіхів, карамелізованими в меді. Подавати з зеленими або чорними соковитими оливками. У тертому вигляді посипати спаржу або овочі-гриль, так сир додасть стравам глибину смаку.

Бемстер, провінція, де знаходиться виробництво і луки сиру, знаходиться в північній частині Голландії. Болотисті пасовища, відвойовані від моря в 1612 році, розташовані на 4 метри нижче рівня моря. Ці місця мають унікальні ґрунти з блакитної глини, на яких росте дуже соковита трава, багата мінералами. А оскільки корови проводять на луках до 95% часу - сири Північної Голландії виходять особливо кремовими, солодкими і багатими смаком і ароматом. Бемстер ХО - екстра-витримана гауда, яка робиться вручну з багатого мінералами молока "щасливих" корів. Витриманий більше 2 років, сир - переможець багатьох міжнародних змагань. До слова, не всі сири, які виробляються на новітньому заводі Бемстер, отримують логотип Бемстер. Виробник говорить, що хоче довести технологію до ідеалу і зробити сир якісним в абсолютно кожної з усіх витриманих головах.