Сир Бімстер Роял

Країна виробник:

Голандія

Вид:

Твердий

Молоко:

Коров'яче

Тип сиру:

Витриманий

Сир Бімстер Роял

Код: 000889
87.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Смак солодкуватий, маслянистий з горіховою ноткою. При цьому інтенсивність молочного смаку - як у добре витриманого сиру.

Подається в сендвічах, на сирному плато. У складі сирного фондю Роял додасть впізнаваний присмак топленого молока. Сир часто подають зі свіжою полуницею политою кремовим соусом бальзаміко.

Бімстер, провінція, де знаходиться виробництво і луки сиру, знаходиться в північній частині Голландії. Болотисті пасовища, відвойовані від моря в 1612 році, розташовані на 4 метри нижче рівня моря. Ці місця мають унікальні ґрунти з блакитної глини, на яких росте дуже соковита трава, багата мінералами. А оскільки корови проводять на луках до 95% часу - сири Північної Голландії виходять особливо кремовими, солодкими і багатими смаком і ароматом. Бімстер Рояль - екстра-витримана гауда, яка робиться вручну з багатого мінералами молока "щасливих" корів. Витриманий більше 2 років, сир - переможець багатьох міжнародних змагань. До слова, не всі сири, які виробляються на новітньому заводі Бімстер, отримують логотип Бімстер. Виробник говорить, що хоче довести технологію до ідеалу і зробити сир якісним в абсолютно кожної з усіх витриманих головах.