Сир хутірської з пажитником

Країна виробник:

Голандія

Вид:

Твердий

Молоко:

Коров'яче

Тип сиру:

З добавками

Сир хутірської з пажитником

Код: 131827
57.90 грн 48.00 грн /100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Сир з пажитником має дуже різкий горіховий запах і смак. Як і інші молоді фермерські сири, він має ніжну консистенцію і молочний післясмак.

Маючи горіховий смак добре підкреслить легкі салати, найчастіше поєднують з виноградом і грушею. Подають тільки з молодими білими або червоними винами. Рекомендується подавати скибочками, акуратно нарізаними слайсером.

Сир з оригінальним поєднанням - спецією пажитника проводиться на невеликих приватних фермах в Голландії за старовинними сімейними традиціями. Щоб розширити асортимент для любителів сирів з горіхами, виробники вирішили додати інгредієнт не тільки схожий за смаком, але і не менш корисний. Пажитник - індійське рослина сімейства бобових, відоме своїми лікувальними властивостями. Виступаючи джерелом заліза, пажитник нормалізує кровотворення, використовується для лікування анемії і для підвищення рівня гемоглобіну. Впливає на травну систему, знижує рівень цукру і холестерину в крові, до того ж покращує роботу мозку. Позитивно впливає на репродуктивну функцію жіночого організму. Особливо його шанують в східних країнах. Також, пажитник - один з основних компонентів таких приправ як «каррі», «хмелі-сунелі», який полюбили майстри кулінарії.