Сир Іль Густо Пуро 20 тижнів

Країна виробник:

Голандія

Вид:

Твердий

Молоко:

Коров'яче

Тип сиру:

Молодий

Сир Іль Густо Пуро 20 тижнів

Код: 125189
62.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Сир дуже багатогранний за смаком – від топленого молока до горіхового післясмаку, а приємна солодкавість і одночасно гострий аромат надає сиру пікантності.

Сир чудово поєднується зі свіжими фруктами, сухофруктами, горіхами і медовим соусом. Це дуже гнучкий вибір сиру, який найкраще підходить для червоних, рожевих, білих та ігристих вин, а також для білих витриманих вин.

Іль Густо Пуро - це голландський сир з коров'ячого молока і витримкою 20 тижнів. Сир невипадково отримав італійське ім'я - IL Gusto Puro, адже своїм багатогранним смаком і фактурою нагадує знаменитий Parmigiano Reggiano. До того ж з італійського IL Gusto Puro перекладається як бездоганний смак. А за смаком він також близький до свого родича Іль густо Пуро 40, проте трохи м'якший за консистенцією та ароматом. «Бездоганний» сир виробляють за класичною технологією традиційного голландського сиру Гауда, строго дотримуючись давніх рецептів. Свою смакову особливість сир отримує за рахунок додавання в молоко спеціальної бактеріальної закваски під час приготування IL Gusto Puro.