Сир Іль Густо Пуро 40 тижнів

Країна виробник:

Голандія

Вид:

Твердий

Молоко:

Коров'яче

Тип сиру:

Витриманий

Сир Іль Густо Пуро 40 тижнів

Код: 125190
73.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Іль Густо Пуро - дуже багатогранний і насичений за смаком, до того ж має глибокий аромат. У ньому можна відчути і горіховий післясмак, і невелику солодкість. Смак топленого молока, м'якого і одночасно гострого аромату надає сиру пікантності.

Іль Густо Пуро чудово поєднується з медовим соусом, фруктами, сухофруктами, горіхами. Хто любить експериментувати - радимо спробувати замінити італійського родича пармезану в карпаччо або салаті з руколи та помідорів чері. Цей сир рекомендують в компанії келиха червоного, рожевого, білого або ж ігристого вина.

Іль Густо Пуро - твердий голландський сир з коров'ячого молока, з витримкою 40 тижнів. Італійське ім'я він заслужив тим, що своїм багатогранним смаком і фактурою нагадує знаменитий Parmigiano Reggiano. До того ж з італійського IL Gusto Puro перекладається як бездоганний смак. Між іншим, цей «бездоганний сир» готують за класичною технологією традиційного голландського сиру Гауда. Свою смакову особливість сир отримує за рахунок додавання в молоко в процесі приготування спеціальної бактеріальної закваски. Екстравитримка перетворює структуру сирної маси в делікатну і зернисту, водночас додає пряному смаку гострої і карамельної нотки.