Сир козячий екстра витриманий

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

Екстра витриманий

Сир козячий екстра витриманий

Код: 125117
79.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Cир має яскравий гострий смак з хмільним присмаком, при цьому не має характерного козячого запаху. Крім ароматного смакового букета, цей делікатес багатий вітамінами і мікроелементами, які позитивно впливають на кістки і регулюють кров'яний тиск.

Подають як окрему страву в поєднанні з медом, горіхами, фруктами і крекерами. З таким сиром добре поєднуються білі сухі вина. Сир можна смажити на грилі, кришити в салати, посипати ним піцу або пасту.

Козячий сир - сир з найбільшою кількістю вітамінів і мікроелементів. Суворі умови утримання тварин, порода кіз і їх харчування, дотримання технологій приготування - все це впливає на те, що голландські козячі сири не мають специфічного запаху і смаку. Сир має в складі тільки традиційні сирні складові - козяче молоко, закваска, фермент нетваринного походження і сіль. Тому він підходить як для маленьких діток, так і буде повним вітамінів для вагітних і годуючих мам. Важливо й те, що сир з козячого молока значно легше засвоюється, ніж коров'ячий. Його жирові клітини подібні людським, тому вони не створюють зайве навантаження для травної системи.