Сир козячий молодий
Сир козячий молодий

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

Молодий

Сир козячий молодий

Код: 125114
63.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Так як сир молодий, він має дуже ніжний вершковий смак і м'яку крихку структуру. У післясмаку пр нотки літніх фруктів, легка молочність і вершковість.

Молодий сир прекрасно смажиться, так само можна додавати в салати, готувати з ним брускетти, поэднувати з білим вином типу Orvieto. Так само прекрасно поєднується норвезьким Гудбрандсдаленом, і окремо з кремовим бальзаміко з манго.

Козячий сир - сир з найбільшою кількістю вітамінів і мікроелементів. Суворі умови утримання тварин, порода кіз і їх харчування, дотримання технологій приготування - все це впливає на те, що голландські козячі сири не мають специфічного запаху і смаку. Сир має в складі тільки традиційні сирні складові - козяче молоко, закваска, фермент нетваринного походження і сіль. Тому він підходить як для маленьких діток, так поклажею вітамінів буде для вагітних і годуючих мам. Важливо й те, що сир з козячого молока значно легше засвоюється, ніж коров'ячий. Його жирові клітини подібні людським, тому вони не створюють зайве навантаження для травної системи.