Сир козячий з італійськими травами
Сир козячий з італійськими травами

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

З добавками

Сир козячий з італійськими травами

Код: 125286
78.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

М'який сир з італійським акцентом має пряний виражений смак. Тепле сонце, зелень і характер Середземномор'я включає в себе сир з додаванням міксу італійських трав і спецій: орегано, базилік, паприка, майоран, часник. Все улюблене, і все знайоме, закутане в ніжність корисного козячого молока.

Козячий сир з італійськими травами часто вживають на сніданок, особливо в зелених салатах. Він добре поєднується з грибами, овочами і фруктами,  різними напоями, вином. Козячий сир становить основу національної французької, грецької, іспанської кухні.

Дивувати своїм сирним асортиментом голландці навчилися ще в XVII столітті. Додаючи в сир прянощі і трави, вони винайшли рецептуру, якою користується нинішня сирна індустрія. Найбільше відкриття в світі козячих сирів - голландські тверді сири. Багатство смаків, запахів, післясмаку і найніжніший присмаку кози - все в твердих козячих сирах голландського виробництва. Вони, в свою чергу, бувають молоді, витримані і старі, а також чисті і з добавками. І все абсолютно мають в складі тільки традиційні «сирні» складові - козяче молоко, закваска, фермент нетваринного походження і сіль.