Сир козячий з коріандром і пажитником
Сир козячий з коріандром і пажитником

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

З добавками

Сир козячий з коріандром і пажитником

Код: 129360
77.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Одна з перлин голландських козячих сирів. Місцеві сировари навчилися настільки вдало експериментувати зі спеціями і прянощами, що, придумавши рецепт сиру з пажитника і коріандром змусили всіх «козо-скептиків» радикально змінити своє ставлення. Сир має м'який і ніжний смак, з присмаком хліба і післясмаком грибів та горіхів.

Ідеальна складова сирного плато - один з найсмачніших акцентів для великої дружньої кампанії. Добре підходить для легкого сухого вина. Подається на тарілці, попередньо нарізаний скибочками або великою соломкою.

Дивувати своїм сирним асортиментом голландці навчилися ще в XVII столітті. Додаючи в сир прянощі і трави, вони винайшли рецептуру, якою користується нинішня сирна індустрія. Найбільше відкриття в світі козячих сирів - голландські тверді сири. Багатство смаків, запахів, післясмаку і найніжніший присмаку кози - все в твердих козячих сирах голландського виробництва. Вони, в свою чергу, бувають молоді, витримані і старі, а також чисті і з добавками. І все абсолютно мають в складі тільки традиційні «сирні» складові - козяче молоко, закваска, фермент нетваринного походження і сіль.