Сир козячий з кропивою

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

З добавками

Сир козячий з кропивою

Код: 125291
78.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Сир з кропивою має ніжний смак, по своїй корисності він в чомусь навіть перевершує традиційний коров'ячий сир, має легкий присмак трави, при цьому будучи іммуномодулятором - особливо актуально в період весняного авітамінозу.

Сир можна поєднувати з ніжними соусами і джемами, прекрасно підходить в легкі овочеві або фруктові салати. З вина найкраще підійде сухе біле. Так як і будь-який інший, козячий твердий сир найкраще подавати на сирній тарілці, нарізавши невеликими кубиками.

Козячий сир з кропивою - це твердий голландський сир. Винахідливі сировари Нідерландів, які експериментують з сирами і спеціями протягом декількох століть, привчали покупців до різноманітності нових смаків. Як і сто років тому, до цих пір на старі сирні базари з'їжджаються сироїди з різних куточків світу, щоб спробувати нові делікатеси Голландії. Переконавшись в популярності коров'ячих сирів з добавками, майстри винайшли рецептуру і для козячого сиру, додаючи в нього різні цікаві добавки, що робило кожен вид індивідуальним. Незважаючи на нестандартне поєднання з кропивою, цей смак вже зміцнився на сирному ринку Голландії та знайшов вже багато шанувальників в Україні. Щоб приготувати Козячй сир з кропивою, використовують ароматне і жирне козяче молоко, нагрівають в ємності до температури 30 ℃, додають сичужний фермент рослинного походження, а також подрібнену суху кропиву.