Сир козячий з лавандою
Сир козячий з лавандою

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Твердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

З добавками

Сир козячий з лавандою

Код: 000660
93.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Козячий сир з лавандою - новинка в голландській сирній індустрії. Корисність цього сиру подвоюється через вміст в ньому квітів лаванди, яка надає сиру насичений аромат і незвичайний квітковий смак. Свій колір сир отримує за рахунок натуральних природних барвників: чорниці, яблука, редису, солодкої картоплі.

За рахунок свого яскравого насиченого синього кольору ефектно виглядає на плато і стане прикрасою для будь-якої страви. Подається в супроводі винограду, солодкого яблука і сухофруктів. Прекрасно поєднується з білими (середньої насиченості) і червоними винами.

Дивувати своїм сирним асортиментом голландці навчилися ще в XVII столітті. Додаючи в сир прянощі і трави, вони винайшли рецептуру, якою користується нинішня сирна індустрія. Найбільше відкриття в світі козячих сирів - голландські тверді сири. Багатство смаків, запахів, післясмаку і найніжніший присмаку кози - все в твердих козячих сирах голландського виробництва. Вони, в свою чергу, бувають молоді, витримані і старі, а також чисті і з добавками. І все абсолютно мають в складі тільки традиційні «сирні» складові - козяче молоко, закваска, фермент нетваринного походження і сіль.