Сир козячий з медом

Країна виробник:

Голландія

Вид:

Напівтвердий

Молоко:

Козяче

Тип сиру:

З добавками

Сир козячий з медом

Код: 000195
78.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Для людей, які ведуть здоровий спосіб життя був створений козячий сир з медом. Крім витонченого смаку, він концентрує в собі всю корисну цінність молока і вона подвоюється через вміст в ньому меду, який крім корисних речовин надає сиру ніжний квітковий відтінок, одночасно без характерного козячого аромату.

Сир подають до столу на сирному плато, або окремо - з мигдалем та сезонними фруктами. Часто поєднують з грибами, овочами і солоним крекером. До нього ідеально підійдуть легкі і ненасичені білі вина, наприклад, Рислінг або ігристе. Медовий сир подають в кінці трапези замість десерту, на підносі разом з сезонними фруктами, інжиром і горіхами.

Козячий сир з медом - один із сирів з найбільшою кількістю вітамінів і мікроелементів. Суворі умови утримання тварин, порода кіз і їх харчування, дотримання технологій приготування - все це впливає на те, що голландські козячі сири не мають специфічного запаху і смаку. Сир має в складі тільки традиційні сирні складові - козяче молоко, закваска, фермент нетваринного походження, сіль та медовий екстракт. Тому він підходить як для маленьких діток, так і буде повним вітамінів для вагітних і годуючих мам. Також підходить для тих, хто страждає алергією на мед.