Сир старий Роттердам 42 тижні

Країна виробник:

Голандія

Вид:

Твердий

Молоко:

Коров'яче

Тип сиру:

Витриманий

Сир старий Роттердам 42 тижні

Код: 129088
69.90 грн/100 г
Вага, кг:
Мінімальна вага замовлення 150 г
  • Смакові якості
  • Поєднання і подача
  • Історія

Сир відрізняється м'яким оксамитовим смаком топленого молока та легким медово-карамельним ароматом, з довгим післясмаком деревини. В ароматі чутні ноти ванілі.

Подавати як окрему страву в поєднанні з легкими конфітюр та горіхами кешью. Добре поєднується з витриманим білим вином, можна подавати з такими сезонними фруктами як яблуко, груша, горіхи та виноград.

Старий Роттердам - один з найяскравіших і смачних представників голландських сирів. Він названий на честь стародавнього міста країни Роттердама, який до того ж є найбільшим портом в Європі. Фахівці вважають, що географічне походження теж вплинуло на якість цього сиру. Адже його готують з молока корів, які пасуться в районах, котрі колись були під морською водою. Трава в цих областях має унікальний і корисний солоний склад, який можна відчути в готовому Старому Роттердамі. Витримана Гауда готується за старовинними рецептами зі спеціальною закваскою. В результаті дозрівання - мінімум 10 місяців - сир набуває досить тверду текстуру і маслянисту консистенцію. Під час варіння використовуються особливі молочнокислі бактерії, які надають йому смак старого зрілого сиру, при цьому його консистенція залишається досить м'якою і маслянистою. Старий Роттердам регулярно проходить контроль якості і потрапляє на прилавок тільки тоді, коли відповідає всім вимогам. А всім відомо, що голландці дуже вимогливо ставляться до сиру.