• Рейтинг:
  • Артикул:
    881340
  • Країна виробник:
    Україна
125 грн

Завдяки виробнику hi Snask ми можемо насолоджуватися прекрасним смаком не тільки картопляних чіпсів, але і фруктових. Вони солодкі, поживні, смачні і пахнуть літньою свіжістю. Добре поєднуються з чаєм і кавою, але можуть бути з'їдені просто так.

Основні компоненти Джамбо міксу - це ананас, апельсин, слива, груша, полуниця, Шарон, ківі. Всі ці фрукти були висушені за спеціальною технологією, що дозволяє нам повною мірою отримувати всі поживні речовини. Вони залишаються в тій же кількості, що і в свіжих фруктах.

Легкий мікс для перекусу має калорійність 93 ккал на 100 г чіпсів. Вони не додадуть зайвої ваги в разі вживання великої кількості. Але відмінно живлять, втамовують голод і додають енергії. Так відбувається за рахунок натуральних цукрів, які є в складі практично кожного фрукта.

Корисні, смачні, вже готові до вживання чіпси дають нам вітаміни і мінерали. Вони не проходять процесу смаження, не містять консервантів, барвників, ароматизаторів. Прекрасно доповнюють дієтичне харчування, повноцінний раціон людини.

Фруктові чіпси точно сподобаються дітям, адже в одній упаковці міститься безліч цікавих компонентів. Натур продукт можна додати до будь-якої каші, сиру, розмочити в молоці. Тоді вони набувають обрисів справжнього свіжого фрукта, матимуть більш виражений аромат.

Ще не було питань.