• Рейтинг:
  • Артикул:
    881269
  • Країна виробник:
    Іспанія
  • Виробник:
    Rio Lindo
315 грн

Rio Lindo Viura-Chardonnay – це дуже цікаве вино з двох сортів винограду: класичного Шардоне та Віура (інше назва Макабео), яке є типовим для північної частини Іспанії та південних регіонів Франції. Таке поєднання сортів дозволило отримати дуже цікаве вино з ароматами тропічних фруктів та відтінками білих квітів. Сорт Віура надає вину трав'янисто-квіткові відтінки, а Шардоні – ноти тропічних фруктів.

Виноробня, на якій виробляють це вино, належить величезній компанії зі світовим ім'ям Les Grands Chais de France. При тому, що ця французька компанія володіє сучасними виноробнями по всьому світу, головною її концепцією є збереження автентичності та оригінальності всіх напоїв, що вона виробляє.

Вино Rio Lindo Viura-Chardonnay – дуже ароматний та питий напій, що чудово підкреслить смак різних страв, до того ж воно має дуже гарну пляшку і буде прикрасою будь-якого столу.

Вино має насичено жовтий колір.

Аромат – досить свіжий, на передньому плані можна відчути ноти зеленого яблука та квітів, з відтінками ванілі та білих квітів.

Смак вина свіжий та питий, збалансований, має легку солодкість та помірну кислотність, з відтінками тропічних фруктів (ананас, манго) та нотами персика та алічі.

Рекомендована температура подачі – 8-12 °C.

Гастрономічні поєднання – вино Rio Lindo Viura-Chardonnay чудово подавати до страв із морепродуктами, м'ясних страв із птиці та свинини.Ще не було питань.

Рекомендовані товари