• Рейтинг:
 • Артикул:
  881336
 • Країна виробник:
  Франція
 • Молоко:
  Коров'яче
 • Тип сиру:
  З цвіллю
 • Жирність на 100 г:
  39 г
 • Вид:
  М'який
 • Виробник:
  ЕРМІТАЖ
Вага Ціна Кількість
64 грн
95 грн
127 грн
159 грн
191 грн
318 грн
635 грн


Молодий м'який брі має дуже ніжний смак, більш зрілий насичений гостротою. В ароматі можна відчути запах осінніх грибів та листя. Скоринка із цвіллі має виражений аміачний аромат, однак їстівна та корисна.


Брі виробляють цілий рік, і тому сир має заслужений статус універсальної зброї на кухні. Найчастіше подають у супроводі ягідних джемів та крекерів, відмінно поєднується з виноградом. Але це не все, брі додають в салати, гарячі страви, їдять з багетом та випічкою. Немає нічого смачнішого, поєднувати сир з ранковою кавою та французьким круасаном.


Брі - це сир королів. Графиня Шампанська як дарунок посилала королю Філіпу Августу, який приходив від нього в захват. Всі придворні дами на Різдво завжди з нетерпінням очікували в якості подарунка від Шарля Орлеанського шматочок свіжого брі. Великими любителями сиру з білою цвіллю були королева Марго та Генріх IV.
Вважається, що Брі один з найдавніших сирів, проте, оскільки ця назва об'єднує велику кількість окремих різновидів, коректніше говорити про сімейство сирів брі. Робиться м'який сир з коров'ячого молока, для нього характерний блідий колір з сіруватим відтінком.

Ще не було питань.

Свято Божоле Нуво в Сирному королівстві!
Свято Божоле Нуво в Сирному королівстві!
Божоле Нуво – це щорічне свято молодого вина у Франції, яке, за традицією, відбудеться у третій четвер листопада. В 2021 році святкування відбудеться 18 листопада. У цей час у регіоні Божоле звучить відома фраза «Le Beaujolais est arrive», що в п..
BLACK FRIDAY в Сирному Королівстві!
BLACK FRIDAY в Сирному Королівстві!
Це чорна п'ятниця! Приходь у наші магазини та купуй улюблені сири і вино за приємними знижками:-Сир Брі супер ціна 399 грн-Сир Бле Д'Овернь -13%-Сир блакитний Сент Агюр -13%-Козячий пікантний сир з Бліє, Північна Голландія -13%-Сир граф Ван Бліскінс,..

Рекомендовані товари