• Рейтинг:
 • Артикул:
  881031
 • Країна виробник:
  Голландія
 • Молоко:
  Коров'яче
 • Жирність на 100 г:
  35,3 г
 • Вид:
  Твердий
 • Виробник:
  Graeff van Bleskens
Вага Ціна Кількість
154 грн
230 грн
307 грн
384 грн
461 грн
768 грн
1 535 грн

Граф Ван Бліскінс Золотий – це преміальна Гауда від компанії De Kaasfabriek. Лінійка носить цікаву назву, але не на честь якогось графа, а на честь регіону Bleskensgraaf, що знаходиться недалеко від міста Роттердам, провінція Південна Голландія. Гауда Graeff van Blesckens GOLDLABEL готується з високоякісного коров’ячого пастеризованого молока та має витримку до 102 тижнів. За час такої тривалої витримки смак сиру змінюється, стає насиченим та яскравим, проявляється легка гірчинка та приємний солодкий присмак. Завдяки особливостям молока та технології ця надстара Гауда має крихку структуру з великою кількістю кришталиків кальцію та яскраво жовтий колір. Жирність в сухій речовині в цьому сирі – 48%. Вся лінійка сирів Граф Ван Бліскінс почесно носить на головах герб регіону Bleskensgraaf, а її якість і смак є підтвердженням досвіду та вмінь сироварів компанії De Kaasfabriek.

Компанія De Kaasfabriek була заснована в 2009 році Еріком ван Дамом. «Народженний поміж сирних стелажів» - так часто описує своє дитинство Ерік. Його батько працював в сирному магазині в Waayer de Kaasboer, тому з дитинства Ерік познайомився з сирами і вирішив присвятити йому своє життя. Спочатку він вивчав сири в Німеччині, потів займався експортом сирів з Нідерландів. І нарешті заснував свою власну компанію по виробництву сирів.

Найцікавіший постачальник сирів в Нідерландах – ось девіз De Kaasfabriek. Компанія має на меті постійно дивувати своїх клієнтів особливими сирами, яких ще немає у інших виробників. Тому в компанії велика лінійка як класичних Гауд, так і різноманітних фермерських сирів з домішками. De Kaasfabriek вже більше 10 років працює шукаючи ідеальний баланс між традиціями, якістю та іноваціями.


Поєднання

Завдяки своєму яскравому смаку та аромату Гауда Граф Ван Бліскінс Золотий дуже гастрономічна. Цей сир доповнить салати, гарячі страви та стане яскравим акцентом на сирному плато. Радиму скуштувати цю Гауду з овочами гриль або в складі соусу до м’яса.

Стосовно напоїв Граф Ван Бліскінс Золотий також дуже багатогранний: поєднується з танінними червоними винами, віскі або бренді, пасує до насиченого крафтового пива і до горнятка міцного еспресо або чаю пуер.

З конфітюрів – краще за все обирати апельсинові, або навіть грейпфрут з сіллю Гастромайстерні, також підкреслити смак сиру можна насиченим гречаним медом. До такого насиченого за смаком сиру краще обирати сухофрукти та смажені горішки.

 

Склад:

               Пастеризоване коров'яче молоко, сіль, чисті культури кисломолочних бактерій, сичужний фермент.

Містить молочний протеїн, лактозу.

Без ГМО.

Харчова цінність

               На 100 грам продукту

               Енергетична цінність 1771кДж/427 ккал

               27,3 грам білків

               35,3 грам жирів

               2,1 грам солі

Ще не було питань.

Рекомендовані товари