• Рейтинг:
 • Артикул:
  881021
 • Країна виробник:
  Нідерланди
 • Регіон:
  Північна Голландія
 • Молоко:
  Коров'яче
 • Тип сиру:
  Твердий неварений
 • Витримка:
  Екстра старий (3 роки)
 • Жирність на 100 г:
  31 г
Вага Ціна Кількість
166 грн
249 грн
332 грн
416 грн
499 грн
831 грн
1 662 грн

Гауда Speciaal Noord Holland – це класичний сир голландської технології з витримкою 3 роки (і більше) з Північної Голландії. Цей сир відноситься до категорії цвартів (zwart). Цварт в перекладі з голландської мови означає чорний або темний, що характеризує темний колір надстарих гауд і те що такі сири найчастіше вкривали чорним воском. Також ця Гауда цінна не тільки тим, що вона має таку довгу витримку, але і тим, що вона виробляється тільки в регіоні Північної Голландії і має сертифікат ВОВ (Beschermde Oorsprong Benaming, аналог загальноєвропейського сертифікату AOP).

Гауда Speciaal Noord Holland – має насичений яскравий смак з гірко-солоними відтінками в’яленої риби та смаженого фундуку, карамельно-шоколадним післясмаком та шоколадно-медовим ароматом. Ця Гауда має крихку щільну текстуру з великою кількістю кришталиків кальцію. 


Поєднання

         З алкоголю Гауда Speciaal Noord Holland чудово поєднується з темним бельгійським пивом, червоними танінними винами або міцним алкоголем, наприклад віскі. Рекомендація від нашого сомельє поєднати цю Гауду з іспанським вином Syrah, Rio Lindo або Cabernet Sarmientos, Tarapaca

        З соусів екстра старі сири найкраще поєднувати з насиченими цитрусовими або солодкими інжирно-фініковими джемами, насиченим гречаним медом. Скуштуйте цю Гауду з фініко-інжирним бальзамічним оцтом або з мармелад апельсин-віскі.

        Коли обираєте закуски до  Гауда Speciaal Noord Holland – обов’язково візміть горіхи та сухофрукти, чорний шоколад та насичено солодкий мармелад. Також не забудьте про фрукти: солодке яблуко, черешня та виноград. Гауда Speciaal Noord Holland смакує не тільки як самостійний продукт, але і як інгредієнт до гарячих та холодних страв.  


Склад:

Молоко коров'яче пастеризоване, сіль, чисті культури кисломолочних бактерій, сичужний фермент.

Містить молочний протеїн, лактозу. 

Без ГМО.

Харчова цінність

На 100 грам продукту

Енергетична цінність 1649Дж/393кКал

25,2 грам білків

33,0 грам жирів

1,6 грам солі


Ще не було питань.

Рекомендовані товари