• Рейтинг:
 • Артикул:
  881693
 • Країна виробник:
  ЮАР
 • Виробник:
  The Grape Grinder лінійка Heart of Africa
 • Тип вина:
  біле
 • Вміст цукру:
  сухе
 • Сорт винограду:
  Шенін Блан
335 грн

Головна ідея лінійки вин Heart of Africa в тому, що вино - це живий організм з своєю історією і характером. Тому кожна позиція в лінійці має порівняння з африканськими тваринами, з яким асоціюєте характер вина.

Виноград Шенін Блан має досить довгу історію в Старому Світі, зокрема в Франції цей сорт вирощують уже понад 1300 років. Але саме в ПАР цей сорт знайшов новий для себе будинок, і став візитною карткою виноробства країни, як Совіньон Блан в Новій Зеландії.

Для виробництва вина Heart of Africa Chenin Blanс виноград збирають з 30-літніх лоз, які оброблялися тільки способами органічного землеробства. Виноградники додатково не зрошуються, що дозволяє збирати високоякісний урожай невеликих обсягів. Ягоди збираються вручну і ретельно сортуються. Ферментація відбувається в сталевих ємностях при низьких температурах. Далі вино 6 місяців витримують на осаді.

Компанія виробник має два виноробних заводу The Juno Wine Company і The Grape Grinder, саме на другому і проводиться лінійка Heart of Africa. Виноград для виробництва закуповують на кращих виноградниках, відбираючи в партнери по важливим для себе критеріям: соціальної відповідальності, стійкому праці та сільськогосподарських методах.


Колір: насичений солом'яний

Аромат: яскравий аромат поєднує в собі ноти стиглих фруктів, цитрусових, меду і горіхів.

Смак: свіжий, повний, гармонійний. Домінують відтінки грейпфрута, сливи, карамелі і горіхів. Вино має яскраву кислотність і приємну мінеральність, в післясмаку відчувається пряність.

Гастрономія: морепродукти, риба і птиця.

Рекомендована температура сервірування - 8-10 ° C.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари