• Рейтинг:
 • Артикул:
  881691
 • Виробник:
  Duxton Vineyards
 • Тип вина:
  червоне
 • Сорт винограду:
  Піно Нуар
450 грн

Вишукане червоне сухе вино Піно Нуар від одного з кращих виноробів сучасності - Скотта Роулінсона. Бренд "Pete's Pure", який очолює Скотт, хоч і досить молодий, але вже завоював серця цінителів не тільки в рідній Австралії, але і в Європі. Виноградники займають території в 4000 га на узбережжі річки Мюррей, південному заході Нового Південного Уельсу. Грунти піщано-суглинисті, покривають вапнякові породи. Урожай збирається після досягнення оптимального рівня стиглості, механічним способом. Ферментація протікає в резервуарах з нержавіючої сталі, при контрольованих температурах.

Бренд "Pete's Pure" входить до складу компанії Duxton Vineyards, є лідером з виробництва високоякісних вин регіону Мюррей. Винороби компанії поєднують у своїй роботі глибокі професійні знання, сучасні технології та дбайливе ставлення до виноградників. Виноградники компанії відрізняються більш густою посадкою, що дозволяє створювати унікальний мікроклімат і одержувати більш якісний урожай. Так само тут використовується комп'ютеризовану систему зрошення, завдяки яким використовується на багато менше води, ніж в цілому в регіоні.


Колір: насичений рубін, з вишневими відливами

Аромат: м'який, але насичений, поєднує в собі ноти стиглих червоних ягід, обрамлених ванільними тонами і доповнені відтінками свіжої випічки і хлібної скориночки.

Смак: має яскраву фруктову ноту,яка підкреслюється тонами ванілі, м'які оксамитові таніни, тривалий післясмак розкривається нюансами сухофруктів і мінералів

Гастрономія: чудово доповнює страви з м'яса, а також витримані насичені сири

Рекомендована температура сервірування - 16-18 ° C.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари