City Winery Odesos — була створена у 2019 році. Ім'я виноробні пов'язане з однією з версій походження назви міста, названого нібито на честь давньогрецької колонії Одесос, розташованої на узбережжі недалеко від сучасної «перлини біля моря». Сама винарня розташована в історичному центрі міста Одеси.

«Якість важливіша за об'єми» — така наша філософія. У нашому розумінні правильне виробництво — це класичні технології тисячоліття, які сплітаються зі знаннями та можливостями сучасності.

Хоч як би банально звучала фраза «Вино створюється на винограднику», наш винороб приділяє особливу увагу виробництву вин з етапу розвитку винограду. Починаючи з першого обрізування лози, ми закладаємо основу майбутнього винограду, з дотриманням усіх агрономічних заходів для забезпечення якості та здоров'я сировини. Збирання винограду починається за фактом настання його «фізіологічної зрілості». Звісно, вміст цукру та кислоти у винограді важливий, але для нашого винаря важливіше мати стиглі таніни, насичені поліфеноли й антоціани (тіло, смак, структура та колір), і це саме те, що ми називаємо «фізіологічною зрілістю» винограду.

215 грн

Ще не було питань.