• Рейтинг:
  • Артикул:
    881253
  • Країна виробник:
    Голландія
  • Виробник:
    Farmers Cheese
Вага Ціна Кількість
220 грн
329 грн
439 грн
549 грн
659 грн
1 098 грн
2 195 грн


Аромат вершковий, з кислинкою, з добре пізнаваним трюфелем. Текстура щільна, досить вершкова, однорідна.Рік тому козячий сир з трюфелем бренду Boer'n Troots дуже сподобався українському споживачеві, незважаючи на свою високу ціну. Після довгих пошуків ми знайшли дуже смачний і вершковий сир, з ароматом трюфеля - гідна заміна того сиру, який підкорив серця рік тому! І це - виробник нашого найсмачнішого коров'ячого сиру з трюфелем, фермерського, з жирного молока, яке дає дуже ніжну вершкову текстуру сиру, бренду Tartufo, від компанії De Producent.

Сир витримується близько 8-12 тижнів на фермі.
Виробник сиру - голландська приватна ферма, що входить в концерн De Producent. Фермер має підтверджену внутрішню сертифікацію «Meadow Cheese», що означає, що тварини паслися на луках. А це дає більш якісне молоко і гуманне ставлення до самих кізоньки)
Сир козячий з трюфелем вариться з термізований жирного козячого молока з використанням тваринного сичужного ферменту, з додаванням 1.1% трюфеля. Поверхня сиру для кращого збереження обробляється протигрибковим засобом Натамицин (Natamycine), і отбеливается Діоксидом титану (Е171). Завдяки термізований молоку (температура 57-68 ° С з витримкою 15-30 секунд) сир виходить дуже ніжною вершковою текстури з ароматом свіжого жирного козячого молока.

 

Ще не було питань.

Рекомендовані товари