• Рейтинг:
  • Артикул:
    880897
  • Країна виробник:
    Україна
  • Виробник:
    Beehive
105 грн

Коли Ви берете банку з медом, Ви, ймовірно, очікуєте, що вона буде солодкою на смак і світло-бурштинового кольору. Це, звичайно, не описує гречаний мед, тому що це один з більш темних сортів меду, що володіє сильним ароматом, який виглядає і не має нічого спільного з більш поширеними сортами, такими як мед польової квітки.
 
Фактично, багато порівнювали цей темний мед з патокою або навіть темною смаженою кавою - трохи солодким, але з земляним, горіховим післясмаком. (Деякі описують смак як солодовий або карамельний, а не землистий, але він все ж сильно відрізняється від смаку, який дають легкі сорти меду.) Залежно від того, де він отриманий, він також може мати гіркий смак і трав'янистий або затхлий післясмак. 
 
Іноді ви побачите темно-бурштиновий гречаний мед з червоним відтінком, але частіше за все він має колір від чорного до темно-фіолетового. Це тому, що більшість квітів гречки мають темний колір, що робить їх нектар і мед з нього таким же темним.

Тверді швейцарські та голландські сири рекомендують вживати з насиченими сортами меду.Вдало в цьому випадку підійде гречаний мед.


Ще не було питань.

Рекомендовані товари