• Рейтинг:
  • Артикул:
    881022
  • Країна виробник:
    Голландія
  • Виробник:
    Farmers Cheese
Вага Ціна Кількість
196 грн
294 грн
392 грн
491 грн
589 грн
981 грн
1 962 грн


ХАРАКТЕРИСТИКА: Досить ніжний і вершковий смак для витриманого 4 місяці сиру, з легким ланоліновим ароматом і присмаком, характерним для овечих сирів. Смак сиру ніжний, але складний - нагадує смак мускатного горіха;
 
ТИП: овечий сир витриманий.

ПОЄДНАННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОДАЧІ: овечий фермерський сир вариться на тваринному сичузі, і абсолютно натуральний, без будь-яких барвників або коагулянтів. Він смакує як на тості / крекері, так і на сирній тарілці.
Фрукти:
сезонні (крім цитрусових)
Вино:
сир добре поєднується з білим сухим вином сорту Шардоне або Верментіно, і з легкотільними червоними винами, наприклад, з Півночі Італії - Вальполічелла.
Соуси:
Конфітюр малина-бальзамік

Наш фермерський овечий сир виробляють на невеликій приватній сертифікованій фермі Horstbrande в скелястому ландшафті в центрі Нідерландів на березі річки Ваал. Кількість овець на фермі - всього 200, так вівці себе почувають комфортніше. Gerrit Boonzaaijer, господар ферми - фермер в серці і душі. З дитинства він працював у своїх батьків, на луках і стійлах з коровами і телятами. У 2007 його пристрасть до тваринництва реалізувалася в купівлю 130  ягнят - красенів з сильними генами.
Молоко вівці - досить рідкісне, голландські вівці Ост-фризької породи дають 2,5-6 л в день (перші три місяці), і всього 1-1,5 літра в день в решті періоду, і період лактації 220-260 днів. Для порівняння у корів період лактації триває в середньому близько 300 днів при надої 20 і більше літрів молока на добу. Оскільки жирність молока висока 3-7% і білковость 4-5,6%, воно щільніше, його часто використовують саме для виробництва сирів. Як приклад - карпатська бринза і кавказькі сири, які вже ви пробували. Овечий сир містить вітаміну С в 3 рази більше, ніж коров'яче, і в півтора рази більше вітамінів А, В12, D, E, заліза, цинку і кальцію.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари