Вид: Ламбруско

Колір: Біле

Вміст цукру: Сухе

Сорт винограду: Ламбруско

Країна виробник: Італія

Регіон: Емілія-Романья

Міцність: 10,5%

Смак: Солодкість дюшесної груші з характерною кислинкою зеленого яблука та стиглого аґрусу.

Аромат: Насичений аромат стиглих фруктів


255 грн

Terre Cevico — італійський виноробний кооператив із неймовірною історією та досвідом. Заснований він був у 1963 році, а зараз до нього входить понад 5000 сімей виноробів, які націлили свої сили на створення високоякісного вина. Колективні думки — сила виноробної традиції цього унікального явища у виноробній Італії. Кожен член кооперативу бере безпосередню участь не тільки у виробництві вина, але й у прийнятті стратегічних рішень щодо розвитку спільного діла.

Важливим чинником є те, що компанія постійно збільшується, і для дрібніших господарств є спеціальні програми, які надають технічне обладнання для оброблення винограду, збирання врожаю та інших важливих моментів приготування вина. Щороку на всіх садах компанії збирається приблизно 14 000 000 кілограмів винограду, який є головним надбанням компанії. Усі всередині кооперативу вважають, що жодне виробництво не зможе зробити з неякісного винограду гарне вино. Саме тому ягоди всіх сортів вирощують під максимально ретельно наглядом, щоб до новітнього обладнання надходили тільки високоякісні ягоди, просякнуті соком потрібної концентрації й консистенції.

Компанія виробляє вина класів DOCG, DOC, IGT. Кожен із них вражає своїми внутрішніми якостями. Смаки й аромати вин дивують незалежно від цінового сегмента. Окрему увагу варто віддати дизайну пляшок. Кожна з них підкреслює свій вміст і дає змогу прикрасити домашні колекції й барні стійки цінувальників смачного й ароматного італійського вина.

Ще не було питань.