• Рейтинг:
  • Артикул:
    881825
  • Країна виробник:
    Нідерланди

63 грн 55 грн
До кінця акції:

   Той самий сир з дірочками з мультиків. Дуже гарний і впізнаний за смаком сир, який має свою власну армію поціновувачів. Має пружню текстуру, насичений квітковий аромат з горіховими нотами. А смак – вершковий, виразно солодкий мяслянистий з відтінками фруктів та горіхів та яскраво вираженою кислинкою.

            Маасдам – це один з найвідоміших сирів Нідерландів (після Гауди та Едамера). Це достатньо молодий з точки зору історії сир, який вперше представили в 1984 році. Його створили як аналог швейцарському Ементалю.

Технологічно цей сир дуже цікавий, тому що поєднує в собі Голландську та Швейцарську технології, а також пропіонові бактерії та процес сирного бродіння – за рахунок якого утворюються дірочки та особливий смак.

 

Поєднання

            Маасдам, як і молода Гауда, дуже гарно плавиться і чудово показує себе в гарячих стравах та бутербродах. Також саме цей сир ми радимо використовувати при приготуванні швейцарського фондю, замість Ементалю.

            З соусів, найкращіми на нашу думку, буде поєднання з журавлинно-гірчичним діпом або джемом полуниця-томат-базилік.

            Маасдам смакує з білими легкими сухими винами, наприклад Соаве та Ріслінг.

 

Склад:

            Пастеризоване коров'яче молоко, сіль, чисті культури кисломолочних бактерій, сичужний фермент мікробіального (нетваринного) походження

            Містить молочний протеїн, лактозу.

            Без ГМО.

 

Харчова цінність

            На 100 гр. продукту:

·       енергетична цінність 1477кДж/356 ккал,

·       26,6 гр. білків,

·       27,3 гр. жирів

 

Ще не було питань.