Хиты продаж

Акции

Новинки

Новости

DER ALTE

DER ALTE

29.06.2022

Коли серед усіх неможливо обрати, то Сирне королівство рекомендує спробувати сир Der Alte. Легка пікантність в поєднанні з нотками смаженого Волоського горіху та солоної карамелі - немає нічого краще!..
OLD AMSTERDAM

OLD AMSTERDAM

01.06.2022

Не можете підібрати сир до сніданку? Зверніть увагу на наш Old Amsterdam. На початку цього літа OLD AMSTERDAM у подарунок до кожного чеку від 399 грн.Акція діє у всіх магазинах міст Київ,Одеса, С..
Сирні бонуси
Раніше нас називали Мережа магазинів голландського сиру, а зараз ми впевнені, що Сирне королівство – це українська мережа магазинів голландського сиру, європейської культури та сімейних цінностей. Най..
CHEESE BOOM

CHEESE BOOM

14.02.2022

У Сирному Королівстві стартувала традиційна щорічна акція Cheese Boom! Це чудова можливість спробувати щось нове і підібрати унікальні поєднання. Поспішай за найсмачнішими позиціями.P.S. Кажуть, зі зн..
АКЦІЯ 1+1=3

АКЦІЯ 1+1=3

20.01.2022

Правила акції:1.Учасники - всі зареєстровані гості.2.Умови:  якщо у чекові є два різних найменування сирів вагою від 0,150 кг, гості можуть обрати третій сир у подарунок.3.Під подарунком мається ..