Хиты продаж

Акции

Новинки

Новости

Одеса, ми відкриємо нове Сирне королівство!
Міський сад Одеси - місце зустрічей, прогулянок, натхнення чи просто дорога з роботи додому.А тепер ще одне місце розвитку культури споживання сиру в Україні.Преображеньська, 28 нова веранда, де зустр..
Відкрили свої двері в мирному Луцьку
Мирний Луцьк, зустрічай Сирне Королівство в ТЦ "ТАМ - ТАМ". Перший новий за час війни і аж 87-й магазин нашої сім'ї.Більше, ніж можемо, бо любимо те, що робимо. Все буде Україна і буде Сирне Коро..
DER ALTE

DER ALTE

29.06.2022

Коли серед усіх неможливо обрати, то Сирне королівство рекомендує спробувати сир Der Alte. Легка пікантність в поєднанні з нотками смаженого Волоського горіху та солоної карамелі - немає нічого краще!..
OLD AMSTERDAM

OLD AMSTERDAM

01.06.2022

Не можете підібрати сир до сніданку? Зверніть увагу на наш Old Amsterdam. На початку цього літа OLD AMSTERDAM у подарунок до кожного чеку від 399 грн.Акція діє у всіх магазинах міст Київ,Одеса, С..
Сирні бонуси
Раніше нас називали Мережа магазинів голландського сиру, а зараз ми впевнені, що Сирне королівство – це українська мережа магазинів голландського сиру, європейської культури та сімейних цінностей. Най..