Вид: Просеко

Колір: біле

Країна: Італія

Вміст цукру: Екстра сухе

Об'єм : 0,75

Класифікація : DOC

Регіон: Венето

Міцність: 11%

Сорт винограду : Глера

Смак:  легкий та свіжий

  • Ідеально підходить : у якості аперитиву, стане гарним супроводом до мяких сирів.


389 грн

Виноробня 47 Anno Domini була названа на честь 47 року нашої ери (з латині 47 A. D. перекладається як «47 рік від Різдва Христового»). Саме цього року імператор Клавдій завершив будівництво однієї з найважливіших магістралей Стародавнього Риму. Дорога мала таке велике значення для комунікацій величезної імперії, що була названа ім’ям Клавдія Августа (Claudia Augusta). Сьогодні 25 гектарів виноградників 47 Anno Domini знаходяться якраз по обидва боки від історичної дороги, що проходить через всю виноробню. Виноробня вдало розташувалася всього в декількох кілометрах від Адріатичного узбережжя і досить близько до історичного центру Тревізо – на території, призначеній для виробництва вин П’яве.

Родючі ґрунти виноградників 47 Anno Domini складаються в основному з глини і багаті мінеральними солями. Близькість річки П’яве надає особливий характер винам, що виробляються зі зростаючого уздовж її берегів винограду. На неподатливих, важких для землеробства ґрунтах компанія вирощує виноград місцевих сортів, а також традиційних – Каберне Совіньйон і Мерло. З винограду місцевих сортів – Рабозо і Глера – виготовляються ігристі й тихі вина. Різноманіття вирощуваних традиційних і місцевих сортів винограду дозволяє створювати ексклюзивні купажі для унікальних тихих вин 47 Anno Domini і великого асортименту Просекко.

Виноградники 47 Anno Domini обладнані підземним дренажем із сучасною системою вирощування. Інноваційна виноробна система дозволяє проводити обрізання, збір врожаю та інші виноробні операції механічним способом. Усі роботи виконуються з повагою до довкілля, з використанням неінвазивних методів. У процесі виробництва застосовуються сучасні технології. Команда досвідчених фахівців постійно контролює хімічні, мікробіологічні та органолептичні властивості продукту.

Ще не було питань.