Сирні бонуси

Раніше нас називали Мережа магазинів голландського сиру, а зараз ми впевнені, що Сирне королівство – це українська мережа магазинів голландського сиру, європейської культури та сімейних цінностей. Найбільша в Україні і світі за кількістю. Ми самі були в шоці коли зрозуміли цей факт, адже кожного дня, попри все дня просто робимо те, що любимо.

В підтримку економіки країні та кожного гостя, вважаємо саме час написати про оновлену систему лояльності Сирні бонуси у містах Київ, Одеса, Дніпро і Суми, та звернути увагу на деталі нарахування/використання. Адже Сирні бонуси не припиняють свою дію у теперішні часи, не заморожуються, а навпаки доступні для використання гостями які підключені до оновленої системи лояльності в Сирному Королівстві.

Сирні бонуси нараховуються за кожну покупку по принципу системи манібек.

Нарахування здійснюються і вигляді 5, 7 або 10% від суми чеку і доступні для використання вже на наступний день.

Еквівалент відсотка відповідає відсотку раніше досягнутої клієнтом знижки. Інформація про нарахування доступна гостям на касі у консультанта вашого Сирного магазину.

Сирні бонуси не можуть бути нараховані та використані на акційні товари, а також їх дія не розповсюджується на алкоголь.

Враховуючи вимушену міграцію гостей, усі сиромани франшизних магазинів також можуть приєднатись до системи Сирних бонусів.

20.05.2022

Коментарі 0