Ром Dead Man's Fingers (DMF) Spiced, 0.7 л

759 грн

Про виробника

Dead Man's Fingers - надзвичайний ром, який без сумніву вражає своєю філософією та ставленням до життя. Доповнюючи це фантастичними смаковими та ароматичними якостями. Перед нами постає дивовижний бристольский напій для справжніх поціновувачів карибських мотивів.

Компанія створена відносно нещодавно, а її концепція була сформована навколо повної свободи людини, і відсутності чіткої прихильності до канонічних культурних та технологічних правил.

Дослівно ром Dead Man's Fingers перекладається, як «Пальці мерця». Цю назву він отримав не просто так. Так називають зябра краба, які, згідно стародавнім міфам та легендам, вбивали людину, яка його з'їдала. Вони дійсно нагадують форму пальців, але звичайно ж не містять ніякої отрути. Все, що може «вбити» людину - це огидний гіркий смак, який взагалі відсутній в рецепторной палітрі. Це, радше, просто гарна назва, яка пов'язує напій з загадковими піратами, культура яких, будувалася саме на таких билинах.

Кожну пляшку прикрашає малюнок черепа людини, яка, нібито, померла після того, як спробувала ці зябра. Стильно і витримано – ідеальне завершення зовнішнього вигляду вашої домашньої колекції або барної стійки.

Процес приготування рому передбачає використання класичної карибської рецептури, з додаванням натуральних олій та екстрактів. У вище зазначеному поєднанні спростежується неймовірне різноманіття, яке виводить Dead Man's Fingers на абсолютно новий рівень.Без усілякого сумніву, компанії вдалося втілити у життя, ідею створення ідеального рому для барів і клубів.


Смаки та аромати напою досконало поєднуються з іншими алкогольними та безалкогольними напоями, створюючи безліч вишуканих коктейлів. Dead Man's Fingers - є ексклюзивним та експортується в невеликих кількостях з Англії. У нашому веб-маркеті у вас є можливість замовити доставку в зручний час та місце саме зараз.

Про ром

Dead Man's Fingers (DMF), Spiced (0,7 л) ― розкішний карибський ром, який вражає своєю універсальністю та унікальною смако-ароматикою у кожній краплі. Флагманський напій компанії користується найбільшою популярністю серед усієї лінійки. Причиною успіху стала широка рецепторна палітра, яка демонструє дивовижні якості, як в смакових, так і ароматичних аспектах.

Процедура створення рому максимально проста. Майстри компанії взяли за основу класичний рецепт карибського рому, щоб підтримати аутентичність напою. Далі йде додавання авторських інгредієнтів у ідеальній пропорції та процедура дистиляції із фінальним розливом у фірмові пляшки.

Початково ром був створений як основа для безлічі коктейлів, і зараз він відмінно виконує цю функцію. Окрім класичних міксів, які ми звикли бачити у барних картах або в меню нічних клубів, додалися авторські поєднання, представлені на офіційному сайті виробника.

Форма пляшки характерна для цього типу напоїв, і сформувалася ще за часів піратства. Дизайн прикрашений людським черепом, і повністю переносить кожного у епоху морських розбійників. Такий яскравий унікальний дизайн безсумнівно прикрасить вашу барну стійку та додасть колориту домашній колекції.

Смак
Приємні збалансовані нотки карамелі та ванілі із акцентами мускатного горіха, апельсина та ананаса, а також родзинок і чорного перцю.

Аромат
Комплексні пряні вставки розкриваються карамельно-ванільними акцентами з легкою нотою мускатного горіха і солодкими тонами стиглих цитрусових.

Колір
Бурштиново-золотистий.

Гастрономічне поєднання
Ром добре п'ється в чистому вигляді, з льодом і лимоном. Підійде для створення великої палітри коктейльних міксів та креативних експериментів.

Регіон
Брістоль (Англія).

Ще не було питань.