Ром Dead Man's Fingers (DMF) Coconut, 0.7 л

759 грн

Про виробника

Dead Man's Fingers - надзвичайний ром, який без сумніву вражає своєю філософією та ставленням до життя. Доповнюючи це фантастичними смаковими та ароматичними якостями. Перед нами постає дивовижний бристольский напій для справжніх поціновувачів карибських мотивів.

Компанія створена відносно нещодавно, а її концепція була сформована навколо повної свободи людини, і відсутності чіткої прихильності до канонічних культурних та технологічних правил.

Дослівно ром Dead Man's Fingers перекладається, як «Пальці мерця». Цю назву він отримав не просто так. Так називають зябра краба, які, згідно стародавнім міфам та легендам, вбивали людину, яка його з'їдала. Вони дійсно нагадують форму пальців, але звичайно ж не містять ніякої отрути. Все, що може «вбити» людину - це огидний гіркий смак, який взагалі відсутній в рецепторной палітрі. Це, радше, просто гарна назва, яка пов'язує напій з загадковими піратами, культура яких, будувалася саме на таких билинах.

Кожну пляшку прикрашає малюнок черепа людини, яка, нібито, померла після того, як спробувала ці зябра. Стильно і витримано – ідеальне завершення зовнішнього вигляду вашої домашньої колекції або барної стійки.

Процес приготування рому передбачає використання класичної карибської рецептури, з додаванням натуральних олій та екстрактів. У вище зазначеному поєднанні спростежується неймовірне різноманіття, яке виводить Dead Man's Fingers на абсолютно новий рівень.Без усілякого сумніву, компанії вдалося втілити у життя, ідею створення ідеального рому для барів і клубів.


Смаки та аромати напою досконало поєднуються з іншими алкогольними та безалкогольними напоями, створюючи безліч вишуканих коктейлів. Dead Man's Fingers - є ексклюзивним та експортується в невеликих кількостях з Англії. У нашому веб-маркеті у вас є можливість замовити доставку в зручний час та місце саме зараз.

Про ром

Dead Man's Fingers (DMF), Coconut (0,7 л) ― абсолютно новий погляд на напої цього класу, які здивують різноплановим поєднанням як з алкогольними, так і з безалкогольними напоями.

Ром Дед Менс Фінгерс, Кокос (700 мл) виготовляються за класичними технологіями, які притаманні всім напоям категорії. Компанія взяла за основу ортодоксальну рецептуру карибських напоїв, і трансформувала її, відповідно до свого бачення, вимогів покупців і ніші, яку вони успішно зайняли.

Поряд з величезною кількістю прянощів, які формують смакову і ароматичну палітру, в складі присутній екстракт кокоса. Саме таке поєднання дозволяє повноцінно насолоджуватися всією красою напою, як в чистому вигляді, так і в коктейльному поєднанні.

Назва рому дослівно перекладається як «Пальці мерця», і не має нічого спільного з піратами. Так називають зябра краба, які всім своїм виглядом його нагадують. За стародавнім повір’ям той, хто з'їсть їх ― помре, але в дійсності цього не відбувається. Аутентичний дизайн пляшки, класичної форми із черепом на етикетці, вдало урізноманітнить вашу барну стійку або домашню колекцію.

Смак
Виразні кокосові мотиви доповнені спектром прянощів із медовими акцентами, родзинками і рідкою карамеллю. Післясмак м’який із цитрусовими нотками

Аромат
Ніжні кокосові ноти прикрашені медовими вставками та різнотравними прянощами

Колір
Прозорий

Гастрономічне поєднання
Ідеально смакує в чистому вигляді, як дигестив або аперитив. Розкішно проявляє себе у коктейлях.

Регіон
Брістоль (Англія).

Ще не було питань.