• Рейтинг:
 • Артикул:
  881372
 • Виробник:
  Livradois
 • Країна виробник:
  Франція
 • Молоко:
  Коров'яче
 • Тип сиру:
  З пліснявою
 • Жири на 100 г:
  32,5 г
 • Вид:
  М'який

107 грн

Cир м'який та ситний з приємним ароматом літнього саду, має вершково-горіховий післясмак.


Сир може використовуватися в приправах до макароних виробів, в салатах з горіхами та грибами. До блакитного сиру підходять натуральні солодкі вина, ніжні білі вина, а також портвейн та темне пиво. До десерту подають в поєднанні з зеленими яблуками, грушею, волоським горіхом та свіжим інжиром.


Бле д'Овернь є найближчим родичем Рокфора, виготавлюэться за тією ж технологією, але з коров'ячого молока. Назва цього сиру з блакитною пліснявою пов'язано з центральним французьким Масивом, розташованим в центрі Оверні, однією з найбільш сирних областей країни. У порівнянні з іншими старими місцевими сирами, Бле д'Овернь з'явився на світ в середині 1850-х в результаті кулінарних експериментів сировара Антуана Русселя. Але про сир досить швидко дійшли чутки до Парижа, і незабаром про нього в кабаре вже виспівував пісеньку популярний шансоньє Франсіско Бетоль, що забезпечило йому велику популярність. З тих пір традиції виробництва сиру зберігаються вже понад 150 років. У 1975 році сир отримав вищу категорію якості AOC. Документ визначив зону його виробництва - це овернські департаменти Пюї-де-Дом, Канталь та кілька прилеглих комун, які вважаються багатими вулканічними ґрунтами, що забезпечують різноманітність флори численних пасовищ. Визріває Бле д'Овернь протягом трьох місяців у вологому погребі.

Ще не було питань.

BLACK FRIDAY в Сирному Королівстві!
BLACK FRIDAY в Сирному Королівстві!
Це чорна п'ятниця! Приходь у наші магазини та купуй улюблені сири і вино за приємними знижками:-Сир Брі супер ціна 399 грн-Сир Бле Д'Овернь -13%-Сир блакитний Сент Агюр -13%-Козячий пікантний сир з Бліє, Північна Голландія -13%-Сир граф Ван Бліскінс,..
Свято Божоле Нуво в Сирному королівстві!
Свято Божоле Нуво в Сирному королівстві!
Божоле Нуво – це щорічне свято молодого вина у Франції, яке, за традицією, відбудеться у третій четвер листопада. В 2021 році святкування відбудеться 18 листопада. У цей час у регіоні Божоле звучить відома фраза «Le Beaujolais est arrive», що в п..

Рекомендовані товари